SEO
(Arama Motoru Optimizasyonu)

Çözüm ortağımız olan Stradiji yoluyla sağlanacak olan arama motoru optimizasyon hizmetlerinin proje yönetimi ve projede efektif çıktı sağlanmasını ihva eden servisimizdir.

RuleSimple Bu Hizmet Kapsamında Ne Sağlar?

logo-stradiji

Stradiji’nin projeye dahil edilmesi

RuleSimple önderliği sayesinde 3. parti ekibin projeye entegre olma süresi en aza indirgenir ve olası kapsamsal anlaşmazlıkların yaşanmasının önüne geçilir.

Proje yönetimi desteği sağlanması

İhtiyaç hızlı ve efektif biçimde ekibe iletilir ve arzu edilen çıktının mümkün olan en hızlı şekilde elde edilmesi sağlanır. Kalitenin kontrolü ve talep edilen SEO odaklı değişikliklerin sağlanması RuleSimple’ın takibiyle sağlanacaktır.

Neden Böyle bir Hizmet Sunuyoruz?

İnsanlar Web varlığınıza ulaşamazsa oyunu baştan kaybetmişsiniz demektir. Reklam kanalları size bütçeniz dahilinde belirli bir trafik sağlamayı başarabilir. Ancak hem kalıcı, hem maliyeti düşük hem de dönüşüme en faydalı trafik SEO ile sağlanabilir. SEO yapmadan yüksek sayıda dönüşüm sağlayan trafiğe ulaşmanız neredeyse imkansızdır. Ana hizmetlerimizden olmasa da çözüm ortağımız yoluyla size “şimdi gidip birilerini bulun ve bunu yaptırın” demek yerine verdiğimiz hizmeti 360 derecede tamamlama imkanına sahibiz.