HİZMETLERİMİZ

Web Analytics

Google Analytics ve Hotjar başta olmak üzere Web Analytics araçları üzerine derinlemesine ve kaliteli kurulum ve aksiyon alınabilir analiz hizmetlerini kapsamaktadır.

DETAYLI BİLGİ

A/B Testing

Split testing olarak da geçen bu hizmet çoğunlukla Optimizely aracı kullanılarak alternatif site tasarım, metin ve yerleşim çeşitlerini test ederek başarılı olan versiyonu belirlemek için kullanılmaktadır.

DETAYLI BİLGİ

Growth Hacking

Web varlığınızın dönüşüm odaklı ve eksponansiyel büyüyebilmesi için ihtiyacınız olan teknik ve yöntemleri bir metodoloji çerçevesinde işletmeniz içinde uygulayabilmenizi hedefler. Siz de kendi içinizde bir büyüme takımına ve bir “growth engine” yapısına sahip olabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ

Yazılım Geliştirme

Çözüm ortağımız olan Netişler yoluyla sağlanacak olan yazılım geliştirme hizmetlerinin proje yönetimi ve projede efektif çıktı sağlanmasını ihva eden servisimizdir.

DETAYLI BİLGİ

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Çözüm ortağımız olan Stradiji yoluyla sağlanacak olan arama motoru optimizasyon hizmetlerinin proje yönetimi ve projede efektif çıktı sağlanmasını ihva eden servisimizdir.

DETAYLI BİLGİ

Neden Biz?

   • Yaptığımız işte uzmanız
   • İhtiyaçlarınız doğrultusunda doğru hizmeti öneriyor ve sunuyoruz
   • Sizle beraber çalışıyor, uzaktan hiç görmediğiniz danışmanlar olmuyoruz
   • Değer ve katkı sağlamak için çalışıyoruz

Ne dediler?

RuleSimple işbirliğine başladığımız yaklaşık 1 senelik sürede dijital pazarlama ve büyüme süreçlerimizi planlamamız ve ekip içerisinde büyüme odaklı iletişim (growth hacking) yapılanması ve bilincinin arttırılması konusunda ciddi katkısı oldu. Ayrıca bu süre içerisinde ekip olarak belirlediğimiz KPI’larda ciddi olumlu sonuçlar aldık. Kısa sürede ailenin bir üyesi haline gelen RuleSimple’ın kurucusu Can, daha disiplinli ve planlı olmamız konusunda da çok yardımcı oldu. İlerleyen günlerde iş birliğimizin artarak devam etmesini planlıyoruz.
Barış Özaydınlı, Kurucu/CEO - Fitwell